• Wpisów: 321
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 11:16
  • Licznik odwiedzin: 62 172 / 1706 dni
 
percy
 
Cześć ;d
Teraz chcieliście nr. 1 czyli Moje upodobania.
Czekałam na ten punkt :D
Dobrze więc zaczynamy <3

~ ~ ~ * ~ ~ ~  
Najbardziej w świecie kocham słuchać muzyki <3 Jest dla mnie wszystkim. Kiedy mam zły dzień poprawia mi humor. Zawsze gdy wychodzę gdzieś z przyjaciółmi akompaniuje nam jakaś piosenka , wtedy każdy śpiewa i jest naprawdę wesoło !
Po prostu nie wyobrażam sobie życia bez muzyki.

muzyka_pomaluje.jpg


~ ~ ~ * ~ ~ ~
Uwielbiam pisać. Hmm... bardzo ogólnie powiedziane prawda ? Każdy w  szkolę na lekcji polskiego narzeka na pisanie , a ja to kocham ! Jestem bardzo twórczą dziewczyną jeśli chodzi o wypowiedzi pisemne. Umiem napisać na szybko całkiem dobre podziękowanie lub przemowę na jakiś temat. Piszę też swoją książkę :)

640pismo.jpeg


~ ~ ~ * ~ ~ ~
Bardzo podoba mi się rysowanie. Sama dobrze nie umiem rysować , ale podziwiam z zapartym tchem pracę plastyczne moich znajomych. Najbardziej lubię technikę ołówkową że tak powiem. Efekt końcowy takiej pracy jest piorunująco świetny !

JESTEM LEO VALDEZ.jpg


~ ~ ~ * ~ ~ ~
Fascynuje się wszelkimi magicznymi stworzeniami. Są dla mnie zagadką którą rozwiązuje co i raz na nowo. To co dla niektórych wydaje się fikcją dla mnie jest to jak najbardziej rzecz prawdziwa. Tak. Wierzę w magicznę stworzenia takie jak : wróżki , skrzaty , smoki , trolle itp. Naprawdę to wszystko jest cudowne i myślę że każdy by też tak powiedział , gdyby dowiedział się o nich czegoś więcej.

blog_sg_1295421_2672996_tr_biay1008ie8.jpg


~ ~ ~ * ~ ~ ~
Bardzo mnie interesują odległe miejsca. Chciałam bym odwiedzić wszystkie możliwe kraje ! Ale mam swoje ulubione miejsca które podziwiam za każdym razem. Są to Włochy (Rzym) oraz Grecja (Ateny).
Zadziwia mnie ich piękność i różnorodność. Gdyby była taka opcja na pewno wyjechałam bym w te wakacje do jednego z tych miejsc.

akropol2.jpg


~ ~ ~ * ~ ~ ~
Hej ale przecież każdy ma swoją ulubioną potrawę prawda ? Ja jestem jednym z takich ludzi ;) Uwielbiam słodkie oraz ostre rzeczy. Ogólnie gustuje w daniach włoskich i polskich. Moją ulubioną potrawą jest pizza taka ,,prawdziwa,,. Dobrze to przejdźmy do deserów. Moim ulubionym ciastem jest szarlotka bardzo ją lubię <3
Pewnie jak każdy mam słabość do .... CZEKOLADY !

z11229814Q,Czekolada.jpg


~ ~ ~ * ~ ~ ~
Ha ha pewnie pomyśleliście : ,,Ale przecież ona zawsze mówiła że kocha czytać , to gdzie są książki na jej liście upodobań ?!,, Kochani dodaje książki na sam koniec tak po prostu ale to nie znaczy że je najmniej lubię. Nie. Dobrze wracając , ubóstwiam czytanie ! Najchętniej czytam książki fantasy , ale horrory też lubię ;) Kocham też czytać mity (greckie , rzymskie , egipskie , nordyckie.) Po prostu są jak pokarm dla umysłu !
Najbardziej przypadły mi do gustu książki Ricka Riordana. Nie nowość prawda ? :d Są naprawdę świetnie i polecam je każdemu :*

the_rick_riordan_collection_by_kat_anni-d5i3m9s.jpg


~ ~ ~
To koniec :3 Chyba najdłuższy post z serii Poznaj mnie lepiej ! :D
Który punkcik teraz ?

pizap.com13974837708152.jpg

/Pani Zeus

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego